RTVS od 2024 prišla o MS v hokeji, májové možno pre koronavírus zrušia alebo presunú

09.03.2020
Koronavírus ovplyvňuje aj športový svet a slovenských športovcov. Petre Vlhovej zrušili finále Svetového pohára a do polovice apríla budeme čakať, či sa MS v hokeji budú konať a či vo Švajčiarsku. Futbalistom vyžrebovali súperov pre Ligu národov, tenisti nepostúpili do finále Davisovho pohára a na olympiáde v Tokiu si zahrá aj 11-ročné dievča. A tento týždeň si možno pozrieme návrat Mikaely Shiffrinovej do Svetového pohára. O tom najdôležitejšom, čo sa za uplynulý týždeň udialo vo svete športu, sa rozprávajú Michal Červený a Matej Ondrišek, reportéri Denníka N.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK