Hapal je štatisticky priemerný, dostal legitímnu otázku, ale odvrkol

25.11.2019
Dnes sa venujeme trom témam: koniec futbalovej kvalifikácie, návrat Joseho Mourinha do Premier League a začiatok slalomárskej sezóny Petry Vlhovej. Kompletný textový newsfilter nájdete tak ako každý pondelok dopoludnia na webe Denníka N. Ak nechcete prísť ani o jedno jeho vydanie, na dennikn.sk/sport si aktivujte newsletter a Športový newsfilter vám dorazí do mailovej schránky. Ak máte nejaké otázky či podnety, ozvite sa nám na sport@dennikn.sk. Ak nechcete prísť o ďalšie naše podcasty, začnite sledovať profil Šport Denník N vo vašej podcastovej aplikácii. Ak nám chcete pomôcť, nenahneváme sa, ak nám v aplikácii dáte vysoké hodnotenie. Dnešným podcastom vás sprevádzali športoví reprotéri Denníka N Michal Červený a Matej Ondrišek. ----more---- SÚŤAŽ! Aj dnes hráme o knihu Odchýlka, autobiografiu Mateja Tótha. Ak ju chcete vyhrať, na sport@dennikn.sk pošlite do stredy 27. novembra 23:59 h odpoveď na otázku: Koľko trofejí získal José Mourinho a koľko trofejí získal Tottenham? Nezabudnite uviesť aj čas, v ktorom sa o tom v podcaste rozprávame.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK