Cez mobil zrýchlite pilota. Aj to je Formula E, ekologický priekopník športu

31.07.2019
Formula E prevrátila motoršportový svet hore nohami a všetko smeruje k tomu, že budúce generácie budú fandiť novému, modernejšiemu typu pretekov s dôrazom na priekopnícke technológie. Aj keď to mnohí odmietajú, spaľovacie motory budú o niekoľko desiatok rokov iba nostalgickou spomienkou na „staré dobré časy“. Text prečítal Ladislav Urbán. ___________ Podcasty Denníka N môžete podporiť kúpou predplatného na tomto linku. Nezabudnite nás sledovať vo vašej podcastovej aplikácii, prípadne nám v nej aj dať hodnotenie.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK