Ako mal elitný bežec triašku po jednom dni s triatlonistami

03.05.2019
Náš kolega Peter Kováč, ktorý je halovým majstrom Slovenska v behu na 1500 metrov, dostal možnosť 10-dňového sústredenia s najlepšími slovenskými triatlonistami. Precenil svoje sily a po prvom dni tréningu sa v noci budil so zimnicou. O tom, ako tvrdo trénujú triatlonisti, sa s ním v podcastovom štúdiu Denníka N rozprával Michal Červený. Petrovu reportáž zo sústredenia nájdete tu. _________ Športové podcasty Denníka N môžete podporiť kúpou predplatného na tomto linku.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK