Príbeh tejto Tour patrí Alaphilippovi, ironický úškrn Movistaru

29.07.2019
Ani sme sa nenazdali a máme tu štvrtý a posledný podcast Denníka N k Tour de France 2019. V nedeľu sa na parížskych Elyzejských poliach ukázali víťazi jednotlivých dresov. Žltý pre víťaza celkového poradia získal Egan Bernal, ktorý vyhral aj biely dres, súťaž mladých jazdcov. Zelený dres má rekordný siedmykrát Peter Sagan a najlepším vrchárom je v bodkovanom drese Romain Bardet. Nezabúdajme, že tímovú súťaž vyhral Movistar! Aká bola uplynulá Tour de France? Rozprávali sa o tom športoví reportéri Denníka N Michal Červený a Matej Ondrišek. Športové podcasty môžete podporiť kúpou predplatného na tomto linku. Články, ktoré sme spomínali: Na malú len mimo obce. Vyskúšali sme si deň v cyklistickom pelotóne - link Tour, tri postrehy: Sagan bol rutinérsky, Alaphilippe nádejný a oslabený Ineos dominantný - link Sagan má svoj rekord z Tour. Čo ho môže motivovať a čo ho ešte tento rok čaká? - link Ironický tweet o Movistare - link

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK