Máme milióny na kompenzácie, prečo si ich nevšímate? sťažuje sa Kuzminová či Gönci
11:22

Máme milióny na kompenzácie, prečo si ich nevšímate? sťažuje sa Kuzminová či Gönci

12.10.2020
Športový newsfilter:  minulý týždeň sme opäť sledovali, ako to schytal štátny tajomník pre šport Ivan Husár (SaS), tentokrát od bývalých členov Fondu na podporu športu. Tvrdia, že Husár si nevšíma 20 miliónov, ktoré by sa dali využiť na tak potrebné kompenzácie. Husárovi sa však v nedeľu podaril pekný kúsok – päť športových líg dostalo výnimku z pandemických opatrení. Roland Garros vyhrala poľská tínedžerka, v mužskom finále až nečakane dominoval Rafael Nadal. V Taliansku majú cyklisti za sebou prvý týždeň Gira, Peter Sagan je v lepšej forme ako na Tour, bodovaciu súťaž však zrejme nevyhrá. Športový newsfilter vychádza vždy v pondelok ráno a posielame ho aj e-mailom vo forme newslettra.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.