Nová vláda bude robiť problémy Kmotríkovi a jeho štadiónu

02.03.2020
Športový newsfilter má novú formu. Odteraz pre vás zhrnieme viac udalostí, no stručnejšie. Vážime si váš čas a uvedomujeme si, že s väčším množstvom obsahu v športovej sekcii Denníka N ho máte stále menej. Víkendové voľby môžu ovplyvniť aj Národný futbalový štadión, ktorý nakoniec štát Ivanovi Kmotríkovi neuhradí. Petra Vlhová v super-G ešte nikdy nešla lepšie a koronavírus ohrozuje preteky Petra Sagana. Textová verzia Športového newsfiltra: https://dennikn.sk/1780613/sportovy-newsfilter-nova-vlada-bude-robit-problemy-kmotrikovi-a-jeho-stadionu

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK