MS20, štvrťfinále: Tento tím sa bude zlepšovať
06:26

MS20, štvrťfinále: Tento tím sa bude zlepšovať

03.01.2021

Slovenskí hokejisti na juniorských MS skončili vo štvrťfinále. Proti USA v tretej tretine znížili na 2:3, no napokon prehrali 2:5.

Slováci však majú za sebou bezpochyby lepší turnaj než vlani v Třinci a pozitívom je, že veľká časť tímu môže štartovať na juniorskom šampionáte aj o rok.

Zrejme ich však čaká náročnejšia skupina.

Súhrn diania na MS do 20 rokov prinášame vždy ráno počas ich trvania.

Dnes ho pre vás pripravil Matej Ondrišek, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.