Špeciál: Aké má Slovensko šance na MS v hokeji?
31:09

Špeciál: Aké má Slovensko šance na MS v hokeji?

20.05.2021

Slovenskí hokejisti už v piatok o 19.15 nastúpia na svoj úvodný zápas na tohtoročných majstrovstvách sveta – proti Bielorusku.

Tréner Craig Ramsay a generálny manažér Miroslav Šatan vybrali historicky najmladšiu zostavu a dokonca hneď dvaja hráči prekonajú rekord Mariána Hossu len tým, že nastúpia.

Slovensko síce prišlo do Rigy s neskúseným tímom, no to najlepšie neposlali do Lotyšska ani mnohé ďalšie tímy.

O nadchádzajúcom turnaji sa Michal Červený rozpráva so Štefanom Buganom.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.