Sagan ide na Tour prepísať históriu, Froome sa chcel vysmrkať a zlomil si nohu

03.07.2019
Už v sobotu 6. júla štartuje ďalší ročník Tour de France, ktorému sa budeme venovať aj my v Denníku N. Peter Sagan má šancu na zisk siedmeho zeleného dresu, čím by prekonal Erika Zabela a stal sa najúspešnejším šprintérom histórie Tour. Na Tour de France sa tento rok nezúčastní jeden z najväčších Saganových konkurentov Mark Cavendish. Štartovať nebude ani jeden z najväčších favoritov na celkové víťazstvo Chris Froome. Prečo neprídu, kto sú najväčší favoriti Tour a aká trať čaká na cyklistov? Michal Červený sa rozprával s Matejom Ondriškom, kolegom zo športového oddelenia Denníka N. ____ Podcasty Denníka N môžete podporiť kúpou predplatného na tomto linku. V podcaste sme spomenuli tento text Michaela Kolářa a rozhovory, ktoré budú publikované v nasledujúcich dňoch.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK