MS20, 4. deň: Nezvládli sme to v hlavách. Slováci aj tak postúpili
05:30

MS20, 4. deň: Nezvládli sme to v hlavách. Slováci aj tak postúpili

29.12.2020

Slovenskí hokejisti predviedli zatiaľ najhorší výkon na majstrovstvách sveta, bod za prehru 3:4 s Nemeckom im však zaistil postup do štvrťfinále.

V slovenskom tíme najviac zaujal útočník, ktorý pripomína Michala Handzuša, Nemcov za výhrou potiahol mimoriadny talent Tim Stützle.

V zápase Slovensko – Nemecko nehviezdili ani rozhodcovia, ktorým pri prvom slovenskom góle ušiel jasný ofsajd.

Súhrn diania na MS do 20 rokov prinášame vždy ráno počas ich trvania.

Dnes ho pre vás pripravil Matej Ondrišek, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.