MS, špeciál: Ako to, že ešte nie ste v céčku, dávate hokejistom nejaký nápoj? pýtal sa fínsky odborník

29.05.2021

"Staršia generácia mohla mať pocit, že im sem mladí prišli mudrovať," hovorí Martin Kohút, prezident hokejového zväzu z rokov 2016 - 2019, v rozhovore s Michalom Červeným.

Za svoj najväčší manažérsky úspech považuje, že dotiahol naspäť na Slovensko Miroslava Šatana, ktorý ho vystriedal na pozícii prezidenta SZĽH.

Hovorí, že slovenský hokej ešte nemá vyhraté. "Keď sa však dnes pozerám na reprezentáciu, nevadí mi, ak nepostúpime do štvrťfinále, ale teším sa, že sa nemusím hanbiť za hru. To je niečo úplne iné ako pred pár rokmi."

 

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK