EURO, 12. deň: Chorvátov kritizovali, že sú za zenitom. Teraz 35-ročný Modrić vyradil Škótov
11:08

EURO, 12. deň: Chorvátov kritizovali, že sú za zenitom. Teraz 35-ročný Modrić vyradil Škótov

23.06.2021

V utorok sa odohrali dva zápasy skupiny D. Anglicko a Česko bojovali o prvé miesto, ktoré by zároveň znamenalo osemfinále proti tímu zo „skupiny smrti“.

Angličania však nešpekulovali a Čechov porazili, hoci prípravu na zápas narušila povinná izolácia dvoch hráčov pre kontakt s pozitívnym záložníkom Škótska.

Česi tentoraz nebodovali a prepadli sa v tabuľke až na tretie miesto, čo však v ich prípade na postup do vyraďovacej fázy stačilo.

Naopak Škótsko sa na svojom prvom turnaji od MS 1998 lúči po skupinovej fáze. Pred zápasom s Chorvátmi si verilo, lebo tých mnohí experti kritizovali.

Nakoniec však žiaril Luka Modrić, ktorý ukázal, že s Chorvátskom na Eure ešte treba počítať.

Súhrn futbalového Eura prinášame po každom hracom dni a posielame ho aj e-mailom vo forme newslettra.

Dnes ho pre vás pripravil Lukáš Vráblik, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.