Rozhovor: Ako sa popri práci stať bežeckým majstrom Slovenska

04.04.2019
Náš kolega reportér a fotograf Peter Kováč sa nedávno stal halovým majstrom Slovenska v behu na 1500 metrov. O tom, ako sa mu to podarilo, sa s ním rozprával Michal Červený. Peter prezradil základné princípy, vďaka ktorým sa mu darilo zlepšovať ako aj to, ako vyzerajú jeho tréningy. Viac o tom, ako správne športovať nájdete na webe Denníka N: https://dennikn.sk/tema/radime-sportovcom/

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK