Neveril som v obrat s Barcelonou, vo finále mi stačí škaredá výhra (podcast s fanúšikom Liverpoolu)

30.05.2019
Vyhrá Liverpool Ligu majstrov šiestykrát alebo sa to podarí Tottenhamu pri jeho prvej finálovej účasti? O sobotňajšom finále Ligy majstrov sa športový reportér Denníka N Michal Červený rozprával s jeho kolegom a jedným z najvernejších fanúšikov Liverpoolu Marekom Chorvatovičom. Marek je akousi sivou eminenciou Denníka N, je vedúci editorov a reportérov. Teraz však nastal čas, aby konečne dostal hlas aj vo vážnejšej téme. Podcasty môžete podporiť kúpou predplatného cez tento link.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK