Športový newsfilter: Budapešť aj Bratislava. Tupci nám za sedem dní dvakrát ukradli futbal

16.09.2019
Vitajte pri počúvaní ďalšieho vydania Športového newsfiltra Denníka N, ktorý vám už tretíkrát prinášame novou formou. Kým doteraz Braňo Bezák len prečítal jeho textovú verziu, odteraz budeme športové dianie posledného týždňa rozoberať v dialógu reportérov Denníka N. Dnes je tu so mnou kolega Matej Ondrišek, s ktorým sa budeme rozprávať o troch témach aktuálneho Športového newsfiltra. Prvou je vyčíňanie futbalových fanúšikov Maďarska a Slovana Bratislava, druhou návrat Slovana Bratislava do hokejovej Tipsport Ligy a treťou forma Petra Sagana pred majstrovstvami sveta. Pripomínam, že kompletný textový newsfilter nájdete na webe Denníka N. Ak nechcete prísť ani o jedno jeho vydanie, na dennikn.sk/sport si aktivujte newsletter a Športový newsfilter vám každý pondelok dorazí do mailovej schránky. Ak máte nejaké otázky či podnety, ozvite sa nám na sport@dennikn.sk. Moje meno je Michal Červený a prajem vám príjemné počúvanie. Textová verzia aktuálneho Športového newsfiltra: https://dennikn.sk/1585736/sportovy-newsfilter-budapest-aj-bratislava-tupci-nam-za-sedem-dni-dvakrat-ukradli-futbal

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK