Športový newsfilter: Shiffrinová ani Vlhová. Prvé preteky sezóny vyhrala 17-ročná školáčka

28.10.2019
Vitajte pri ďalšom vydaní podcastu Športového newsfiltra. Dnes sa budeme venovať trom témam: začiatok sezóny Petry Vlhovej, zmeny v programe Petra Sagana a ďalší detský zápas Slovana v Európskej lige. Pripomínam, že kompletný textový newsfilter nájdete tak ako každý pondelok dopoludnia na webe Denníka N. Ak nechcete prísť ani o jedno jeho vydanie, na dennikn.sk/sport si aktivujte newsletter a Športový newsfilter vám dorazí do mailovej schránky. Ak máte nejaké otázky či podnety, ozvite sa nám na sport@dennikn.sk. Ak nechcete prísť o ďalšie naše podcasty, začnite sledovať profil Šport Denník N vo vašej podcastovej aplikácii. Ak nám chcete pomôcť, nenahneváme sa, ak nám v aplikácii dáte vysoké hodnotenie. V dnešnom podcaste sa rozprávajú športoví reportéri Denníka N Michal Červený a Matej Ondrišek. Textová verzia Športového newsfiltra: https://dennikn.sk/1632641/sportovy-newsfilter-shiffrinova-ani-vlhova-prve-preteky-sezony-vyhrala-17-rocna-skolacka

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK