10 príbehov hokejových MS

07.06.2021

V Rige sa v nedeľu dohrali hokejové majstrovstvá sveta. Pre pandémiu ich poznačila nízka účasť hráčov z NHL či „bublinová“ organizácia s pravidelným testovaním účastníkov.

Hoci turnaj priniesol viacero prekvapivých výsledkov, napokon sa o titule rozhodovalo medzi rovnakými súpermi ako naposledy v Bratislave. Tentoraz sa však tešili Kanaďania, ktorí Fínom oplatili prehru spred dvoch rokov.

Za najlepšieho útočníka MS vyhlásili Slováka Petra Cehlárika a do All-Star tímu sa dostal Brit Liam Kirk. Najzaujímavejšie príbehy MS si môžete vypočuť v našom záverečnom súhrne.

Pripravil ho Matej Ondrišek, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK