Tour de France vedie klasikár, koľko špurtérov tento rok prelezie Alpy?

24.07.2019
Sme v treťom týždni Tour de France a v žltom drese je stále Julian Alaphilippe, francúzsky jazdec z belgického tímu Deceuninck-Quick Step. Ako je možné, že klasikár sa udržal v čele aj počas náročných horských etáp, kým čistokrvní klasikári odpadávali? A dokedy v tom žltom drese bude? Ako je na tom Peter Sagan a prečo sa jeho najväčší súper v súboji o zelený dres dobrovoľne vzdal? Kto vyzerá najlepšie pred náročnými alpskými stúpaniami? O tom všetkom sa rozprávali športoví reportéri Denníka N Michal Červený a Matej Ondrišek. Články, ktoré spomínali, nájdete v tejto témy na webe Denníka N: https://dennikn.sk/tema/tour-de-france/ Ospravedlňte, prosím, zníženú kvalitu zvuku.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK