MS20, 1. deň: Náš brankár je senzáciou. Aj spoluhráči sa pýtali, či som sa nezbláznil, hovorí
07:09

MS20, 1. deň: Náš brankár je senzáciou. Aj spoluhráči sa pýtali, či som sa nezbláznil, hovorí

26.12.2020

Slovenskí juniori začali majstrovstvá sveta výhrou nad Švajčiarskom 1:0, pri ktorej sa stal nečakanou hviezdou brankár Šimon Latkóczy.

Latkóczyho zásah lapačkou sa zaradí medzi najkrajšie zákroky turnaja, do otváracieho zápasu sa s ním pritom príliš nepočítalo.

Šokoval aj keď pár sekúnd pred koncom, keď puk nezovrel v lapačke, ale pokúšal sa ho sebavedomo odpáliť von z obrannej tretiny. V prvom momente to vyzeralo tak, že chce skórovať do prázdnej švajčiarskej bránky.

Víťazstvo však netreba preceňovať, videli sme totiž jeden z najslabších švajčiarskych výberov za posledné roky.

Súhrn diania na MS do 20 rokov budeme prinášať vždy ráno počas ich diania. Dnes ho pripravil Matej Ondrišek, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.