EURO, 6. deň: Talian z malého klubu je objavom šampionátu

17.06.2021

Včera Taliani opäť ukázali, prečo s nimi naozaj treba počítať ako s jedným z najväčších favoritov majstrovstiev Európy. Proti Švajčiarom v ich drese žiaril futbalista, ktorý sa chcel stať agentom FBI. V AC Miláno ho kedysi považovali za veľký talent, ale v klube si nedokázal nájsť miesto.

Naopak, Turecko ako čierny kôň mnohých expertov zlyhalo a k postupu do ďalšej fázy mu pomôže zrejme len zázrak.

Porazil ho Wales po skvelom výkone Garetha Bala – hoci ten vôbec nezvládol svoju penaltu –, a góle obrancu z druhej ligy, ktorý sa po tréningoch a zápasoch venuje drevovýrobe.

Fínsku rozprávku pokazili Rusi, ktorí sa po tesnom víťazstve vrátili do boja o postup.

Súhrn futbalového Eura prinášame po každom hracom dni a posielame ho aj e-mailom vo forme newslettra.

Dnes ho pre vás pripravil Lukáš Vráblik, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK