Komentátor Gašpar: Keď Valábik prvýkrát prehovoril, na dve minúty mi padla sánka

08.05.2019
Pavol Gašpar je už 15 rokov hlasom majstrovstiev sveta v hokeji. V RTVS je tímlídrom pre priame prenosy a komentovať bude aj tohtoročné majstrovstvá sveta, ktoré sa konajú na Slovensku. Popri spolukomentátorovi-expertovi bude od týchto MS zápasy komentovať aj druhý komentátor Matej Hajko. V rozhovore povedal aj to, že: je za hranicou, keď komentátor praje neúspech súperke či súperovi; pri reprezentácii znesú fanúšikovia väčšiu kritiku ako pri ligových zápasoch; nevie hrať hokej, no nemyslí si, že ho to diskvalifikuje z komentovania; je lepšie počas komentovania pár sekúnd mlčať ako stále niečo mlieť. _____ Ak sa vám naše podcasty páčia, podporiť ich môžete kúpou predplatného Denníka N na tomto linku.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK