Traja o športe #8 - Richard Nagy (1. časť)
43:09

Traja o športe #8 - Richard Nagy (1. časť)

24.02.2021

Plavec Richard Nagy sa posledných päť rokov pripravuje v anglickom Sheffielde. „Hneď na druhom tréningu som zažil veľký šok. Tréner sa ma spýtal, ako sa cítim. Ja som sa skoro rozplakal! Ako s človekom sa so mnou na bazéne nikto nerozprával desať rokov,“ hovorí v ďalej epizóde podcastu Traja o športe.

V prepise podcastu sa dozviete:

- aké športové drevo bol vo svojich začiatkoch;

- prečo je rád, že ho viedol tvrdý tréner;

- aké sú možnosti plavcov študovať v zahraničí;

- aký je jeho zaručený návod, aby sa nerosili okuliare.

Nová epizóda podcastu Traja o športe je rozdelená na dve časti. Moderujú Richard Varga a Michal Červený.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.