Crossfit je výborný, ale skupinovo aj nebezpečný

31.01.2020
Crossfit je stále rastúca športová disciplína, ktorá spája intervalový tréning, vzpieranie, gymnastiku či iné cvičenia. Jej typickou črtou je, že treba spraviť čo najviac opakovaní cviku v čo najrýchlejšom čase, čo často podlieha kritike odborníkov. Pokiaľ chcete robiť crossfit, myslite aj na techniku a nemakajte na každom tréningu ako na súťaži, hovorí Iľja Číž, certifikovaný rozhodca, ktorý pôsobí na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského. Vysvetľuje aj to, ako sa crossfit či box dá využiť na chudnutie a ako spoznať dobrého trénera oboch týchto disciplín. ----more---- Videozáznam: https://youtu.be/wilv-1hUhjY Prepis: https://dennikn.sk/1737262/crossfit-je-vyborny-aj-na-chudnutie-ale-skupinove-cvicenia-mozu-byt-nebezpecne-hovori-certifikovany-rozhodca/

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK