Športový newsfilter: Širokí sa opäť spoliehajú, že im to prejde ako pri Váhostave

03.06.2019
Slovan je bez domova aj bez ligy, Liverpool vyhral v nudnom finále a to aj vďaka najlepšiemu obrancovi sezóny. Správy vybrali a komentovali Michal Červený a Matúš Demiger. _____ Ak chcete podporiť podcasty Denníka N, môžete tak spraviť kúpou predplatného cez tento link.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK