Prečo v kauze Boženík nemožno súhlasiť s majiteľom MŠK Žilina

16.12.2019
Róbert Boženík strelil tento rok v ôsmich zápasoch za slovenskú futbalovú reprezentáciu štyri góly. Kým ho v rokovaniach o prestupe zastupoval majiteľ MŠK Žilina Jozef Antošík, záujem oňho prejavil aj CSKA Moskva, ktorý zaňho bol ochotný zaplatiť osem miliónov eur. Boženík však zmenil svojho zástupcu, ujal sa ho agent a bývalý reprezentant Martin Petráš, po čom Boženík dostal v Žiline dvojtýždňovú dovolenku. V špeciálnom vydaní športového podcastu sa o kauze rozprávame s Martinom Kaiglom, športovým reportérom a komentátorom rozhlasovej časti RTVS. Súťaž! Hrajte o nabíjačku autobatérií CTEK MXS 5.oí v hodnote 70 eur. Na sport@dennikn.sk stačí zaslať správnu odpoveď na otázku a doplniť aj čas, v ktorom o danej otázky prvýkrát v podcaste rozprávame. Otázka: Aký iný klub mal okrem FC Janov v lete záujem o Róberta Boženíka? Súťaž trvá do štvrtka 23.59 h.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK