MS20, 5. deň: Špička utiekla aj Čechom. Zápas s USA ich vrátil do reality
07:00

MS20, 5. deň: Špička utiekla aj Čechom. Zápas s USA ich vrátil do reality

30.12.2020

Veľmi zvláštny šampionát do 20 rokov prežívajú českí hokejisti. Bojovným výkonom senzačne zdolali Rusov 2:0. Proti ďalším dvom súperom zo svetovej špičky však dostali sedmičku.

Prehry 1:7 so Švédmi aj 0:7 s Američanmi sa na seba podobali. Česi kládli odpor polovicu zápasu a potom sa rozsypali. „Odpoveď na tento problém mám, ale nepoviem ju teraz nahlas. Nechám si to až na analýzu po turnaji,“ tajomne povedal tréner Karel Mlejnek podľa isport.cz.

Česi čakajú na medailu z MS do 20 rokov už šestnásť rokov (Slováci šesť) a zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by sa toto čakanie malo skončiť. Momentálne nemajú istý ani postup do štvrťfinále, hoci v poslednom zápase proti Rakúsku im naň stačí aj prehra po predĺžení.

Súhrn diania na MS do 20 rokov prinášame vždy ráno počas ich trvania.

Dnes ho pre vás pripravil Štefan Bugan, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.