Najväčšia chyba pri chudnutí? Ľudia začnú jesť menej, hovorí výživový poradca

24.06.2019
Ako prvé sa Milan Sedliak svojich klientov pýta, ako a koľko spia. Súčasťou ich diéty môže byť okrem športovania aj to, že začnú jesť viac ako dovtedy. Síce sa spočiatku čudujú, ale výsledky sa rýchlo dostavia. V rozhovore rozpráva aj o tom, ako rýchlo sa ukážu výsledky zmeny stravovania; koľko ľudí sa môže naozaj vyhovoriť na gény; koľko hodín pred spánkom naposledy jesť; čo robiť, keď hmotnosť prestane klesať alebo čo je to z odborného hľadiska celulitída a či sa jej dá zbaviť. Rozhovor viedol Michal Červený, športový reportér Denníka N.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK