Argument kmotríkovcov o požiadavke UEFA je výmysel, hovorí štátny tajomník pre šport Husár

30.03.2020
Ivan Husár ako volejbalový tréner viedol VKP Bratislava aj slovenskú reprezentáciu, vo vláde Igora Matoviča sa ako nominant SaS stal na ministerstve školstva štátnym tajomníkom pre šport. Odmieta, aby ministerstvo poslalo Ivanovi Kmotríkovi za Národný futbalový štadión viac ako pôvodne avizovaných 75 miliónov eur, a nevylučuje, že sa bude pokúšať o to, aby štadión oligarchovi zostal. Husár hovorí aj to, že paralympionikom na ministerstve kvitla lúka a upozorňuje na zistenie hlavnej kontrolórky športu, ktorá odhalila nezrovnalosti pri budovaní areálu v Piešťanoch. Kompletný prepis rozhovoru Michala Červeného: https://dennikn.sk/1828685/statny-tajomnik-pre-sport-husar-argument-kmotrikovcov-o-poziadavke-uefa-je-vymysel-investicia-do-stadiona-smrdi

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK