MS v hokeji, 9. deň: Ramsay chválil aj hráča, ktorý vôbec nehral

30.05.2021

slovenskí hokejisti zvládli náročný zápas proti Dánsku, v ktorom v správnej chvíli zabrali tí, od ktorých sa to najviac očakáva – oba góly pri výhre 2:0 vymyslel elitný útok Lantoši – Hrivík – Cehlárik.

Z ôsmich inkasovaných gólov od Švajčiarov sa veľmi dobre pozbieral brankár Július Hudáček, ktorý vychytal svoje vôbec prvé čisté konto na MS v kariére.

S 12 bodmi sú Slováci už veľmi blízko k postupu do štvrťfinále, ktorý si môžu vybojovať už v nedeľnom zápase proti Švédsku. Postúpiť môžu dokonca aj v prípade, ak by už nebodovali.

Za postupom smeruje okrem iných aj Kazachstan, ktorý ako jediný tím na turnaji dokázal v jednom zápase nastrieľať aspoň 10 gólov.

Súhrn MS v hokeji prinášame po každom hracom dni a posielame ho aj e-mailom vo forme newslettra.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK