Rozhovor: Začína sa hokejové finále. Kto doteraz play-off nesledoval, môže ľutovať

09.04.2019
V utorok 9. apríla sa začína finálová séria Kaufland play-off Tipsport Ligy. Pred jej začiatkom sme sa rozprávali s reportérom zahraničného oddelenia Denníka N Tomášom Vasilkom.   O čom je podcast: aké boli semifinálové série čo možno čakať od finále kto sú najlepší hráči Nitry a Banskej Bystrice čo by s ligou spravilo obmedzenie cudzincov a pretláčenie mladíkov možný návrat Slovana do slovenskej najvyššej súťaže. Ak sa vám naše podcasty páčia, môžete nám pomôcť, ak si nás predplatíte na predplatne.dennikn.sk/podcast.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK