Športový newsfilter: 18-roční vypadli do béčka a hokejový národ čaká osud Nokie

29.04.2019
Hokejisti do 18 rokov si budúci rok zahrajú v druhej lige, Martin Dúbravka je najlepším brankárom Premier League a Barcelona má ďalší ligový titul. Správy vybral a komentoval Michal Červený, prečítal Braňo Bezák. _____ Športové podcasty Denníka N môžete podporiť kúpou predplatného na tomto linku.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK