MS v hokeji, 4. deň: Ramsay o tom, za čo je na hráčov hrdý
11:15

MS v hokeji, 4. deň: Ramsay o tom, za čo je na hráčov hrdý

25.05.2021

Slovenskí hokejisti majú za sebou zápas, ktorý mal ukázať, aké sú na tohtoročných MS ich možnosti. Dozvedeli sme sa, že sú možno väčšie, než sa pred MS čakalo.

Slováci totiž zdolali Rusko 3:1, po troch zápasoch majú plný počet deviatich bodov a sú na čele A-skupiny. S takýmto štartom musia začať veriť v postup do štvrťfinále.

Taký štart do MS malo Slovensko naposledy, keď kanadskému bodovaniu kraľovali Žigmund Pálffy a Jozef Stümpel.

Okrem Slovákov sú bez straty bodu na turnaji už iba Nemci, ktorí zdolali Kanadu 3:1. Tá je stále bez bodu a už je načase pripustiť, že sa možno nedostane zo skupiny.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.