Vlhová dominuje a Shiffrinová sa nebojí ukázať krehkosť
12:18

Vlhová dominuje a Shiffrinová sa nebojí ukázať krehkosť

23.11.2020

Petra Vlhová dominovala úvodu slalomovej sezóny Svetového pohára. Prvýkrát od konca januára súperila s Mikaelou Shiffrinovou a dvakrát ju zdolala.

V mnohých však zrejme hlodá otázka: ako by vyzerali výsledky, keby Shiffrinová bola fyzicky aj psychicky v poriadku? Aj keď je pravda, že Vlhová ju zdolávala ešte keď bola v top forme. Tieto úvahy sú však voči Vlhovej nefér – nemá to ako ovplyvniť.

V novom Športovom newsfiltri sa dočítate aj o tom, že:

  • Tarkovič má veľa práce, aby Euro nebolo hanbou;
  • musí čeliť otvorenej kritike od agenta Martina Vajlenta;
  • ani slovenský šport neobchádza obťažovanie;
  • veľkú tenisovú trojku po turnaji majstrov ešte neodpisujte.

Športový newsfilter vychádza vždy v pondelok ráno a posielame ho aj e-mailom vo forme newslettra.

Za nové logo Športového newsfiltra sa veľmi pekne chceme poďakovať Šimone Tomkovej.

 

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.