Špeciál: Mudrovanie o trojici Federer, Djoković, Nadal
24:47

Špeciál: Mudrovanie o trojici Federer, Djoković, Nadal

15.10.2020
Kto z tejto trojice bude najlepší v histórii? Okrem grandslamových titulov môžeme vziať do úvahy ďalšie kritériá. A hlavne nemôžeme zabudnúť na to, že v minulosti tenisti nebrali grandslamy tak vážne ako teraz. O téme sa rozpráva Michal Červený so Štefanom Buganom, novou posilou športovej redakcie Denníka N.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.