Znižuje rúško bežecký výkon?

03.04.2020
Viktor Bielik z Univerzity Komenského tvrdí, že zníženie výkonu pri behu v rúšku je len vecou pocitu. Ak sa na problém pozrieme vedecky, nie je dôvod báť sa. Rozprával sa s ním Michal Červený. Textová verzia podcastu: https://dennikn.sk/1834690/dusite-sa-a-bojite-sa-ze-pri-behu-s-ruskom-podavate-nizsi-vykon-je-to-len-pocit Tento podcast aj s videom: https://youtu.be/_qikMZJ0j4U

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK