Volejbalistky nadchli fanúšikov. Slovanisti boli takí nadšení, že im idú zakázať vstup

02.09.2019
Vitajte pri počúvaní Športového newsfiltra Denníka N, ktorý vám odteraz budeme prezentovať novou formou. Kým doteraz Braňo Bezák len prečítal jeho textovú verziu, odteraz budeme športové dianie posledného týždňa rozoberať v dialógu reportérov Denníka N. Dnešné vydanie moderuje Michal Červený, ktorého hosťami sú jeho kolegovia Matej Ondrišek a Matúš Demiger. Dnes sa nebudeme venovať len poslednému týždňu, ale celým uplynulým dvom mesiacom, počas ktorých mal športový newsfilter pauzu. Pozrieme sa na európske futbalové leto slovenských klubov, vystúpenie Petra Sagana na Tour de France či na to, ako slovenské volejbalistky nadchli fanúšikov. Pripomíname, že kompletný textový newsfilter nájdete na webe Denníka N. Ak nechcete prísť ani o jedno jeho vydanie, na dennikn.sk/sport si aktivujte newsletter a Športový newsfilter vám každý pondelok dorazí do mailovej schránky.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK