Kmotrík, Antošík, Siekel: Ako ďalej so štadiónmi (diskusia)

24.04.2019
Majiteľ futbalového Slovana Bratislava Ivan Kmotrík tvrdí, že Tehelné pole sa predražilo o ďalších približne 24 miliónov eur. Teraz ešte nevie povedať, či štadión odkúpi štát, ktorý naň má predkupné právo. V diskusii Denníka N sa zastal fanúšikov a uviedol, že ak si aj vytetovali hákový kríž, mohlo ísť o mladícky vzdor a ani nemuseli vedieť, o čo konkrétne ide. Na diskusii sa zúčastnil aj Jozef Antošík, majiteľ MŠK Žilina, ktorý si štadión postavil za vlastné peniaze a postupne ho splatil. Diskutoval aj Anton Siekel, prezident Slovenského olympijského a športového výboru. Siekel pracuje na zriadení Fondu na podporu športu, ktorý má prerozdeľovať peniaze na športovú infraštruktúru. Diskusiu v bratislavskej Novej Cvernovke moderoval Michal Červený, reportér Denníka N. ____ Partnerom diskusie bol Slovenský športový a olympijský výbor. 

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK