Safin šíri bludy o čipovaní, Pálffy a Demitra by dnes v NHL žiarili viac

20.04.2020
Počas pandémie koronavírusu sú zrušené takmer všetky športové súťaže, čo aktívnym aj bývalým športovcom núka priestor na rozprávanie o iných veciach, napríklad o konšpiráciách. Peter Sagan trénuje vo svojom monackom byte, z ktorého naživo vysielal na Instagrame, no nevyjadril sa, či bude štartovať na septembrovej Tour de France. V zámorí spomínajú na časy minulé a na to, akí boli Demitra s Pálffym nedocenení. Pekný príbeh ponúkla aj slovenská Tipsport Liga. Výber toho najpodstatnejšie, čo sa v športovom svete udialo za uplynulý týždeň, pripravili Matej Ondrišek a Michal Červený. Prečítal Braňo Bezák.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK