Fialková má špeciálnu pažbu, do štafety našli náhradu za Kuzminovú

29.11.2019
Vo švédskom Östersunde štartuje v sobotu nová sezóna Svetového pohára v biatlone. Anastasia Kuzminová ešte pred jej začiatkom oznámila, že pre zdravotné problémy sa nezúčastní ani na štafetových pretekoch, v slovenskej zostave ju nahradí 22-ročná Veronika Machyniaková, ktorá tento víkend zažije svoju premiéru vo Svetovom pohári. Paulína Fialková vstupuje do sezóny s vysokými ambíciami aj s novou pažbou, na ktorej si už bude môcť upravovať uchopenie ľavej ruky, túto úpravu odpozorovala od elitných jazdkýň. Hosťom podcastu Denníka N bol Lukáš Timko, šéfredaktor portálu biatlon-info.sk, ktorého poznáte aj ako komentátora cyklistiky na RTVS. Rozprával aj o týchto témach: prečo sa Svetový pohár koná len v Európe a nepôjde sa v zámorí ani v Rusku; akú výkonnosť môžeme čakať od Veroniky Machyniakovej, novej členky slovenskej ženskej štafety; kto sú favoritky a favoriti na popredné umiestnenia vo Svetovom pohári; dotácia milión eur pre biatlonový areál v Osrblí. ----more---- POZOR! Aj dnes si budete môcť aj zasúťažiť, hráme o autobiografiu Mateja Tótha Odchýlka. Stačí odpovedať na otázku: Ktorá biatlonistka je novou členkou slovenskej štafety? V odpovedi treba uviesť aj čas, keď o tom v podcaste prvýkrát hovoríme. Odpovede posielajte na sport@dennikn.sk. V predmete uveďte „súťaž“. Uzávierka súťaže je v stredu 20. novembra o 23:59.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK