Šéf paralympionikov Riapoš: Zdraví športovci nás vnímajú len cez peniaze

06.06.2019
V slovenskej športovej obci nie je zhoda na tom, ako by mali byť prerozdeľované štátne peniaze.  Jedným zo sporných bodov je podpora paralympionikov. Napríklad cez Top tím sa rozdeľujú štyri milióny eur, z ktorých štvrtina ide práve zdravotne znevýhodneným. To sa nepáči napríklad Petrovi Privarovi, prezidentovi Slovenského zväzu cyklistiky.  Ako na to reagujú paralympionici? Michal Červený sa pýtal Jána Riapoša, prezidenta Slovenského paralympijského výboru.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK