MS v hokeji, 2. deň: Oblečú si montérky a vrátia sa do práce. Česi idú po dvoch prehrách prekopať zostavu
13:57

MS v hokeji, 2. deň: Oblečú si montérky a vrátia sa do práce. Česi idú po dvoch prehrách prekopať zostavu

23.05.2021

Český tím sprevádzal pred štartom majstrovstiev veľký optimizmus, ale v prvých dvoch zápasoch dostal menšiu facku. Dve prehry na úvod MS ešte Česko od rozdelenia federácie nezažilo.

Dánsko na dvanásty pokus prvý raz v histórii vyhralo nad Švédskom. Na turnaji budú zrejme prekvapivé výsledky pokračovať, no to ešte neznamená, že slabí súperi už neexistujú.

Dôkaz sme videli popoludní, keď Rusi „vyriešili“ Britov za necelých päť minút v prvej tretine.

Súhrn pripravil Matej Ondrišek, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.