Výklus: Najlepšie vianočné darčeky pre bežcov
09:55

Výklus: Najlepšie vianočné darčeky pre bežcov

08.12.2020

Tohtotýždňové vydanie newslettera Výklus bude trochu odľahčené, no hádam užitočné.

Ide o zoznam viac ako dvadsiatich vianočných darčekov pre bežcov a športovcov, pričom vo viacerých prípadoch vychádzam z vlastnej skúsenosti.

Behu sa venujem 13 rokov, čo so sebou prirodzene prinieslo aj desiatky darčekov – či už boli spojené s nejakým sviatkom, alebo som ich dostal ako ocenenie po umiestnení sa na pretekoch.

Viackrát sa mi pri tom stalo, že som darček v prvom momente nepovažoval za užitočný. Až neskôr som si pri používaní uvedomil, akú má hodnotu. Často som si potom vyčítal, ako som mohol celé roky behať bez tej či onej vychytávky.

V darčekovom zozname sú skôr drobnosti za pár eur, ale spomeniem aj drahšie produkty.

Pravidelný týždenný newsletter o behu vychádza každý utorok pod názvom Výklus. Posielame ho aj e-mailom, vypočuť si ho môžete aj ako podcast.

Pripravil ho Peter Kováč, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.