MS v hokeji, 5. deň: Švajčiari pred Slovákmi s debaklom od Švédov
11:04

MS v hokeji, 5. deň: Švajčiari pred Slovákmi s debaklom od Švédov

26.05.2021

Pred zápasom Švajčiarsko – Švédsko hrozila hanba skôr Švédom, ale napokon ju zažili Švajčiari. Vysoká prehra 0:7 je pre nich ďalšou bolestivou kapitolou jednej neúspešnej rivality.

Švédi sa prvými troma bodmi na turnaji aspoň čiastočne vyhrabali z nepríjemnej situácie, do ktorej sa dostali prehrami s Dánskom a Bieloruskom.

Hoci trénera Johana Garpenlöva už vo Švédsku pomaly odvolávali aj počas MS, teraz mu vyšli viaceré zmeny v zostave a videli sme úplne iných Švédov než v prvých zápasoch.

Prvý bod na MS získali dokonca aj hokejisti Veľkej Británie. Dosiahli historické míľniky, ktoré ocenia len praví outsideri – napríklad prvý raz od roku 1962 chvíľu viedli.

Súhrn MS v hokeji prinášame po každom hracom dni. Posielame ho aj e-mailom vo forme newslettra.

Dnes ho pre vás pripravil Matej Ondrišek, prečítal Ladislav Urbán.

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.