Sagan piaty, Tóth nedokončil a stavba Národného hokejového štadióna

30.09.2019
Vitajte pri špeciálnom vydaní podcastu Športového newsfiltra. Ak nás počúvate v podcaste, ide už o zostrihanú a upravenú verziu živého facebookového prenosu.  V dnešnom podcaste Športového newsfiltra sa budeme venovať trom témam: majstrovstvá sveta v cyklistike a výkon Petra Sagana, majstrovstvá sveta v atletike a výkon Mateja Tótha a treťou témou bude nový Národný hokejový štadión. Pripomínam, že kompletný textový newsfilter nájdete tak ako každý pondelok dopoludnia na webe Denníka N. Ak nechcete prísť ani o jedno jeho vydanie, na dennikn.sk/sport si aktivujte newsletter a Športový newsfilter vám dorazí do mailovej schránky. Ak máte nejaké otázky či podnety, ozvite sa nám na sport@dennikn.sk. Ak nechcete prísť o ďalšie naše podcasty, začnite sledovať náš profil Šport Denník N vo vašej podcastovej aplikácii. Ak nám chcete pomôcť, nenahneváme sa, ak nám v aplikácii dáte vysoké hodnotenie. Inak, dajte nám vedieť, ako sa vám páčila videoverzia podcastu Športového newsfiltra. Dnešný podcast pripravili Michal Červený a Matej Ondrišek. Textová verzia ŠNF: https://dennikn.sk/1601288/sportovy-newsfilter-saganovi-aj-tothovi-sa-stalo-to-comu-sa-predtym-roky-uspesne-vyhybali/

Podcast Športové podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK