To najlepšie zo Spojok II. (Leto 2020) (30.8.2020 11:05)
30:37
Podcast: Spojky

To najlepšie zo Spojok II. (Leto 2020) (30.8.2020 11:05)

30.08.2020
Hosťami Adely Vinczeovej v druhom letnom výbere toho najlepšieho z posledných vydaní sú keramička Soňa Zelisková, vedec Pavol Čekan, autorka kuchárky Lucia Chrenko Alchusová, topmodelka a herečka Linda Nývltová a klavírny virtuóz Jozef Hollý. Tolkšou Spojky pripravuje RTVS – Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Spojky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.