Pavol Čekan - vedec, biotechnológ (5.7.2020 11:05)
35:58
Podcast: Spojky

Pavol Čekan - vedec, biotechnológ (5.7.2020 11:05)

05.07.2020
Hosťom 102. časti talkshow Adely Vinczeovej je Pavol Čekan, vedec, biotechnológ. Okrem iného pôsobol na Islande, v USA, no v súčasnosti je najmä na Slovensku. Ak chcete počuť, ako súťažil v „Island hľadá Superstar“, donášal pizzu Björk, ale aj zaujímavosti z výskumov, ktoré on a jeho firma realizujú, určite si vypočujte tento podcast. Až neuveriteľne pôsobia niektoré jeho životné príhody, o ktoré sa podelil s Adelou a s Vámi, poslucháčmi Rádia Slovensko. Tolkšou Spojky pripravuje RTVS – Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Spojky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.