Tamara Kramárová (14.2.2021 11:05)
27:38
Podcast: Spojky

Tamara Kramárová (14.2.2021 11:05)

14.02.2021
V 109. časti talkshow sa Adela Vinczeová rozpráva s hudobníčkou Tamarou Kramárovou. Tamara Adele porozpráva o spolupráci s Hexom, o jej hudobnej tvorbe, štúdiu v Británii či o tom, čo zdiela rada s jej otcom (Marošom Kramárom) ... možno po vypočutí budete prekvapení. :-) Tolkšou Spojky pripravuje RTVS – Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Každú štvrtú nedeľu po 11. hodine.

Podcast Spojky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.