#3 Podcast: Hodnotenie Oberhofu, tréner žien o trápení, Otčenáš späť v kolotoči SP
45:17

#3 Podcast: Hodnotenie Oberhofu, tréner žien o trápení, Otčenáš späť v kolotoči SP

19.01.2021

Tretí podcast sa venuje slovenským vystúpeniam na SP v Oberhofe a aj IC v Arberi. Pozornosť upriamujeme na hodnotenie trénera ženskej repre Lukáša Daubnera, ktorý opísal trápenie mladých pretekárok. S Martinom Otčenášom sme sa rozprávali o tom, že sa v Oberhofe vrátil do kolotoča SP, ale už nie ako pretekár. Dozviete sa aj to, čo hovorí na výkony bývalých kolegov a čo by chcel robiť v budúcnosti. Spojili sme sa aj s Anterselvou a Tomášom Kosom, ktorý popísal problematický záver cesty do talianskych Álp. Vyjadril sa aj k tratiam, strelnici a dôležitým faktorom, ktoré pôsobia na biatlonistov v tomto stredisku.

Podcast Slovenský biatlon je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.