#2 Podcast: Biatlonisti o Hochfilzene, Poliaková o hejteroch, Kazár o príprave mládeže
26:06

#2 Podcast: Biatlonisti o Hochfilzene, Poliaková o hejteroch, Kazár o príprave mládeže

21.12.2020

Druhý biatlonový podcast sa venuje slovenským vystúpeniam v treťom a štvrtom kole SP v Hochfilzene aj s vyjadreniami pretekárov. S Teréziou Poliakovou sme krátko rozoberali "tiežfanúšikov", ktorí o našich športovcoch píšu ako málo trénujú, alebo chodievajú na výlety. V druhej polovici podcastu sme dali priestor reprezentačnému trénerovi mládežníckych družstiev Petrovi Kazárovi, s ktorým sme rozoberali prípravu, aktuálnu situáciu aj januárový program našich nádejí.

Podcast Slovenský biatlon je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.